LGS Hazırlık Programımız - Sonuç Oniki Özel Öğretim Kursu

Duyurular

LGS Hazırlık Programımız

 

LGS HAZIRLIK PROGRAMI

2020-2021 eğitim öğretim yılı sonunda sınava girecek olan öğrencilerin sınava hazırlık konusunda yaz dönemini verimli geçirmeleri çok önemlidir. Bilindiği üzere okulların açılmasıyla beraber takviye kurslar da sınav maratonuna başlamaktadır. Bazıları ise yaz döneminde hafif tempoda çalışmalara başlayarak sezona giriş yapmaktadır. Tüm bunlara rağmen ne yazık ki öğrencilerin çoğu sınav zamanı geldiğinde hedefinden hayli uzak düşmektedir.  Bu sorun hemen her öğrenci için var olan bir sorundur. Öğrencilerin çoğu nasılsa kursa başlayınca derslere yoğunlaşacağım deseler de adaptasyon süreçleri yaklaşık bir ay sürmekte kimilerinde ise o süreç daha da gecikmektedir. Sonuç Oniki Eğitim Kurumları olarak 15 yıllık deneyimimizle öğrencilerimizin başarıya ulaşmaları için elimizden geleni en iyi şekilde yapmak için gayret ediyoruz. Bu amaçla öğrencilere iyi bir yaz hazırlık süreci yaşatmak için sıkı bir yaz kampına alıyoruz. Öğrencilerimizin sınava hazırlıklarını en iyi biçimde yapmaları için LGS kurs programımız aşağıdaki gibidir.

SONUÇ ONİKİ   LGS KURS PROGRAMI 

Sonuç Oniki Kurs LGS Yaz Kampı

Öğrencilerimizin iyi bir yaz hazırlık süreci geçirmeleri için birebir eğitim, online eğitim (uzaktan) ya da Sonuç Kurs Merkezlerimizde yüz yüze güzel bir yaz kursu hazırlığı ile öğrencilerimize iyi bir alt yapı oluşturuyoruz.

Sonuç Oniki Kurs Özellere Özel Sınıflar

Öğrencilerimizin beklentilerine göre en çok verim alabilecekleri olanakları sunmak için sınıflarımızı farklı formatlarda hazırladık. Birebir sınıflar, 4 kişilik sınıflar,6 kişilik sınıflar 8 kişilik sınıflar ve 12 kişilik sınıflarla öğrencilerimizi kitle dershanecilik mantığından uzak her bir öğrencimizin bizim için çok özel olduğu inancıyla özel sınıflarda uzman öğretmenlerle programımızı uyguluyoruz.

Sevinç Kurs Etüt Programları

Bazı öğrenciler dershaneleri yalnızca dersi aldıktan sonra herhangi bir çalışmaya gerek kalmadığı görüşünde. Ancak LGS sınavına hazırlıkta en önemli çalışma konu öğrenildikten sonra yeterince soru çözümleri ve varsa hatalı soruların anında dönüt sağlanması gerekmektedir. Bu ihtiyaca bağlı olarak her gün bir dersten soru çözümünün yapılmasını sağlayarak çözülemeyen ya da anlaşılmayan sorularda öğretmenlerden anlık dönüt alınabilmesini sağlamak için her gün bir dersten etüt programı yapıyoruz.

Sonuç Oniki Kurs Haftalık Kurumsal Deneme Sınavları

Verimli bir hazırlık kursu yalnızca iyi ders vermekle olmaz. Aynı zamanda organize bir ölçme değerlendirme ile mümkün olabilmektedir. Bu ilke ile Oniki Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimize haftalık kazanım deneme sınavları uygulayarak derslerden verim alma düzeylerini ve başarı oranlarını artırmayı hedefleyerek konu eksiklerini gidermek için doğru tespit ve hedeflerine ulaşmaları için gerekli motivasyonu sağlıyoruz. İyi bir analiz yapılabilmesi için de ayrıntılı sınav raporu sunuyoruz.

Kazanım Denemeleri

Türkiye Geneli Deneme Sınavları

Farklı Yayınlara Ait Deneme Sınavları

Sonuç Oniki Kurs Rehberlik ve Koçluk Sistemi

Uzman rehber öğretmenlerimizle her hafta öğrencilerle görüşmeler yaparak hedefe odaklanmalarını ve motivasyonlarını en üst düzeyde tutmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizin çalışmalarını takip ederek çalışmalardan kopmamalarını sağlıyor, başarılarını olumlu pekiştireçlerle devamlı hale getirmeleri için gerekli dönütler sağlıyoruz. SINAV KARNE ile Aylık Başarı Karneleri vererek hedefe ne denli yaklaştığımızı, eksiklerimizi ve ihtiyaçlarımızı doğru analiz etme olanağı sunuyoruz. Velilerimizin yoğun çalışma tempolarından dolayı öğrencilerinin başarılarını yakından takip etme olanağına sahip olmasalar bile paylaştığımız karne ile velilerimizin tüm ayrıntılara hakim olmalarını sağlıyoruz.

Sonuç Oniki Ek Program Özel Ders

Öğrencilerimiz bazı konularda ne kadar çalışsalar da ilerleyemedikleri durumlarda birebir ders takviyesi ile konu eksiklerini gidermelerini sağlıyoruz. 


Tümünü Gör

Merkez Mh. Çavuşbaşı Cd. No: 7 K: 4 Çekmeköy / İSTANBUL
(0216) 642 4262 - (0216) 640 1938
info@oniki.com.tr - www.onikiegitim.com