LGS Online Derslerimiz Yüzyüze Kalitesinde - Sonuç Oniki Özel Öğretim Kursu

Duyurular

LGS Online Derslerimiz Yüzyüze Kalitesinde

Türkiyenin neresinde olursanız olun LGS online derslerimizle yüzyüze kalitesinde  hazırlanabilirsiniz

ONLİNE LGS HAZIRLIK KURSU

Online LGS kursu özel ders eğitimleriyle kısa sürede etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Sınava yönelik özel derslerle öğrencilerin kısa sürede eksiklerinin giderilmesini sağlayan  kurumuz

15 yıllık  deneyimimizle ve LGS ye hazırlıkta tecrübeli  öğretmenleriyle fark yaratan profesyonel bir kurumdur. 

LGS  hazırlık kursu denildiğinde bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Kurumumuz . Milli Eğitim Bakanlığının onayıyla kurulmuş kursumuzda her branştan öğretmen bulabilirsiniz.

 Online ve yüzyüze özel dersler verilmektedir.

Yıllarca yurdumuzun çeşitli il ve ilçelerinde, devlet ve özel okullarında, eğitim ve öğretim vermiş. Öğretmenlerimiz kurumumuzu sürekli bir üst noktaya taşımıştır.

lgs hazırlık kurs olarak yüksek teknolojik sınıflarla hizmet vermekteyiz. Kurumumuzda eğitim ve öğretim gören öğrencilere temiz ve hijyen bir ortamız bulunmaktadır. Kurslarımız istenildiği zaman online olarak da yapılabilmektedir. Pandemi sürecinde 17 mart itibariyle Türkiye de uzaktan eğitime ilk geçen kurumuz.

ONLİNE LGS HAZIRLIK KURS

Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, vatanını seven, ülkesine sahip çıkan yöneticiler ve öğretmenler bulunmaktadır.

Tamamıyla Sonuç Oniki Eğitime kendini adamış bu kurumumuzdur.. Burada istediğiniz  Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Fen, Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Dil bilgisi, Tarih, Coğrafya. tüm derslerden Türkiye nin her yerinden başvurabilirsiniz

ONLİNE LGS HAZIRLIK KURSU

kapsamında seçtiğiniz tüm derslerin kurslarını alabilirsiniz. Bu kursların haricinde özel ders, Lise kursları, diğer kurs programları da bulunan. ÖZEL DERS SEPETİNDE istediğiniz derslerden istediğiniz kadar  ders alabilirsiniz.

Online LGS hazırlık kursu kapsamında düzenlenmiş kurslarımıza dahil olmak için  gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Online LGS hazırlık kurs öğretmenlerimiz en az 15 yıllık deneyimli, kendi branşlarında en az 15yıl boyunca eğitim vermiş başarılı eğitimcilerden oluşmaktadır.

Online LGS hazırlık kurs kapsamında eğitim veren öğretmenlerimiz branş öğretmeni olup, herkes kendi branşlarında derslere girmektedirler.

Online LGS hazırlık kursu öğrencilerin eksik olduğu konularda başarıya ulaşmasını hedeflemiş kurs merkeziyiz


Tümünü Gör

Merkez Mh. Çavuşbaşı Cd. No: 7 K: 4 Çekmeköy / İSTANBUL
(0216) 642 4262 - (0216) 640 1938
info@oniki.com.tr - www.onikiegitim.com