Çekmeköy Özel Ders - Sonuç Oniki Kurs

HABERLER

Çekmeköy Özel Ders

Çekmeköy Özel Ders

Çekmeköy kurs merkezimizde matematik özel ders, Fizik özel ders, Kimya özel ders, Biyoloji özel ders, Fen Bilimleri özel ders, Sosyal Bilgiler özel ders, Tarih özel ders, Türkçe özel ders, İngilizce özel ders ve diğer tüm branşlardan ister Çengelköy kurs merkezimizde ister evinizde isterseniz online özel ders de alabilirsiniz. 

Çekmeköy kurs merkezimizde her branştan alanında uzman, matematik özel dersimizi veren öğretmenimiz 22 yıllık deneyimiyle hem lgs matematik hem tyt matematik hem de ayt matematikte özel öğretim stratejileriyle sınavlara hazırlık konusunda etkileyici özel ders vererek öğrencilerimizi Yks sınavına çok iyi hazırlamaktadır.    

Çekmeköy kurs merkezimizde her branştan alanında uzman, Türkçe özel dersimizi veren öğretmenimiz 10 yıllık deneyimiyle hem lgs Türkçe hem tyt Türkçe hem de ayt Edebiyat derslerinde özel öğretim stratejileriyle sınavlara hazırlık konusunda etkileyici özel ders vererek öğrencilerimizi Yks sınavına çok iyi hazırlamaktadır. 

Çekmeköy kurs merkezimizde her branştan alanında uzman, Fen bilimleri özel dersimizi veren öğretmenimiz 12 yıllık deneyimiyle hem lgs fen bilimleri hem tyt fen bilimleri konularında temel konularda destek hem de ayt fen bilimleri derslerinde temel eğitimi vererek özel öğretim stratejileriyle sınavlara hazırlık konusunda etkileyici özel ders vererek öğrencilerimizi Yks sınavına çok iyi hazırlamaktadır.   

Çekmeköy kurs merkezimizde her branştan alanında uzman, Fizil özel dersimizi veren öğretmenimiz 15 yıllık deneyimiyle hem tyt fizik hem de ayt fizikte özel öğretim stratejileriyle sınavlara hazırlık konusunda etkileyici özel ders vererek öğrencilerimizi Yks sınavına çok iyi hazırlamaktadır.    

Çekmeköy kurs merkezimizde her branştan alanında uzman, geometri özel dersimizi veren öğretmenimiz 16 yıllık deneyimiyle hem tyt geometri hem de ayt geometride özel öğretim stratejileriyle sınavlara hazırlık konusunda etkileyici özel ders vererek öğrencilerimizi Yks sınavına çok iyi hazırlamaktadır.    

Çekmeköy kurs merkezimizde sınava hazırlık kursumuzda özel ders, grup dersleri, online dersler, eğitim koçluğu, sınav koçluğu, başarı grafikleri, sınav analizleri, konu analiz karnesi, soru çözümleri, Türkiye geneli deneme sınavları, kazanım sınavları, ölçme ve değerlendirme çalışmalarıyla öğrencilerimizi en iyi biçimde tyt, ayt alanlarında hazırlayarak yksde Türkiye dereceleriyle günden güne daha büyük başarılara imza atmaktayız. 

Çekmeköy kurs merkezimizde matematik özel derslerimizde öğrencilerimizin lgs ve yksde matematik başarılarını kısa sürede en iyi noktaya ulaştırıyoruz.

LGS sınav hazırlık, YKS sınavlarına hazırlık dönemlerinde klasik soru tipleriyle öğrencilerimiz sorumlu olurken, günümüzde öğrencilerimiz Lgs sınavına hazırlık dönemine girerek yeni nesil sorularla Pisa ve Tims sınav formatında sorularden sorumlu olmaktadırlar. Öğrencilerimizi bu Lgs hazırlık kursu olarak en iyi biçimde hazırlıyoruz.     


Tümünü Gör

Merkez Mh. Çavuşbaşı Cd. No: 7 K: 4 Çekmeköy / İSTANBUL
(0216) 642 4262 - (0216) 640 1938
info@oniki.com.tr - www.onikiegitim.com